Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Audronė Dūdienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja  Mokytoja metodininkė  

2.

Irutė Lapinskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja ekspertė  

3.

Eglė Litvinienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė  

4.

Jadvyga Miežetienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė  

5.

Janina Šidlauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė  
6. Milda Šukienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė  

Užsienio kalbų mokytojai

7.

Živilė Tamošauskienė Anglų kalbos mokytoja  Mokytoja metodininkė  

8.

Vaida Bertašienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
9. Rasa Kašinskienė  Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
10. Asta Motužienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
11. Beata Viggins Anglų kalbos mokytoja    

12.

Anna Butko–Šorienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

13.

Daiva Firantienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
14. Izolda Morkeliūnienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

15.

Daiva Firantienė Lotynų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
16. Izolda Morkeliūnienė Vokiečių mokytoja Vyresnioji mokytoja  

17.

Dina Antanavičienė Prancūzų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

18.

Vilma Beržanskienė Ekonomikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
19. Adelija Uosienė Matematikos mokytoja  Mokytoja metodininkė  

20.

Aušra Bončkienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
21. Genovaitė Markuvienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
22. Lijana Stabingienė Matematikos mokytoja    
23. Rasa Mineikienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
24. Edita Stalmokienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

25.

Aidas Kutelis Informacinių technologijų  mokytojas Mokytojas metodininkas  
26. Zenonas Vičiulis Informacinių technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas  

27.

Antanas Laureckis Technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas  

28.

Ieva Litvaitytė Technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

Gamtos mokslų mokytojai

29. Dalia Šimonienė Istorijos mokytoja  Mokytoja metodininkė  
30. Dalia Zibalienė Istorijos mokytoja  Mokytoja metodininkė  

31.

Virginija Japertaitė Fizikos mokytoja    
32. Pranas Stukanas Fizikos mokytojas  Mokytojas ekspertas  
33. Zenonas Vičiulis Fizikos mokytojas  Vyresnysis mokytojas  

34.

Kęstutis Kaulius Biologijos mokytojas Mokytojas metodininkas  

35.

Aurelija Orlovienė Biologijos mokytoja Mokytoja metodininkė  
36. Rasa Šorienė Chemijos mokytoja  Mokytoja metodininkė  
37. Vilma Beržanskienė Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Socialinių mokslų mokytojai

38.

Daiva Martinkuvienė Psichologijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

39.

Ramunė Masiokienė Tikybos mokytoja  Mokytoja metodininkė  

40.

Izolda Morkeliūnienė Etikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Menų ir sporto mokytojai

41.

Nerijus Gedminas Teatro studijos vadovas    
42. Stasys Stončius Muzikos mokytojas  Mokytojas metodininkas  

43.

Rita Gembickienė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  
44. Vidmantas Lapinskas Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas ekspertas  
45. Milda Laureckienė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

46.

Valdonija Karaliūnienė Dailės mokytoja Mokytoja ekspertė  
47 Renata Rusteikienė Dailės mokytoja Vyresnioji mokytoja  

48.

Ingridas Kiškys Sportinių šokių mokytojas Vyresnysis mokytojas  
Atnaujinta: 2021-07-16
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 11.50 - 12.35
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
Iki naujų mokslo metų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.